ارائه هتل به مسافرین امارات

شرکت هواپیمایی امارات سرویس جدیدی را برای مسافرانی که از طریق فرودگاه دبی در حال عبور هستند و باید منتظر پرواز بعدی خود باشند، ارائه می‌دهد.

این سرویس که دبی کانکت نامیده می شود به مسافران اجازه می دهد تا اقامت رایگان در هتل، ترانسفر و ویزای ورود به امارات را دریافت کنند.

خدمات دبی کانکت برای مسافرینی با زمان توقف اتصال بین 10 تا 24 ساعت در دسترس است. این خدمات برای همه کلاس‌ها (فرست کلاس، بیزنس و اکونومی) ارائه می‌شود.

این سرویس باید حداقل 24 ساعت قبل از پرواز ورودی به دبی رزرو شود.

برای رزرو سرویس دبی کانکت، پرواز کانکشن در برنامه سفر مسافر باید بهترین ترانزیت موجود باشد. یعنی زمان توقف در دبی بین دو پرواز شما باید کوتاهترین زمان موجود باشد.

اگر پرواز کانکشن پس از پرواز کانکشن دیگر مسافر انجام می‌شود، واجد شرایط دبی کانکت نیست.

مسافرانی که از یکی از کشورهای محدود شده (بنگلادش، هند، نیجریه، پاکستان، سریلانکا، آفریقای جنوبی، اوگاندا، ویتنام، زامبیا) به آنجا می‌آیند و دارای بسته دبی کانکت هستند، باید شرایط مقصد نهایی را داشته باشند و الزامات قانونی ورود به امارات را رعایت کنند.

اگر از یکی از کشورهای محدود شده سفر می کنید و زمان بین دو پرواز شما بیش از 10 ساعت باشد، باید فرودگاه را ترک کنید.

گزینه های موجود برای اقامت در خارج از فرودگاه در ترانزیت:

-اگر واجد شرایط دریافت بسته دبی کانکت هستید، می توانید خدمات را حداقل 24 ساعت قبل از سفر رزرو کنید.

-اگر واجد شرایط دبی کانکت نیستید، در صورتی که واجد شرایط دریافت ویزای فرودگاهی هستید یا ویزای از پیش تایید شده ای برای ورود به دبی دارید، می توانید در هتل یا با خانواده و دوستان با هزینه شخصی خود اقامت داشته باشید.

اگر فاصله بین دو پرواز شما بیش از 10 ساعت باشد و نتوانید شواهد مبنی بر امکان خروج از فرودگاه (امکان دریافت ویزا) را ارائه کنید، از مبدا اولیه امکان سوار شدن به هواپیما را نخواهید داشت.